Categorieën
Nieuws

High Tea op 14 maart 2020

Goede sociale contacten, daar wordt een mens gelukkig van. Een leuk contact met buren en met mensen in onze wijk, dat maakt dat het prettig is om hier te wonen. Het is een belangrijk onderdeel van ons goed voelen. Een sociaal netwerk hebben is belangrijk. Leer je buren beter kennen, weet er wie er in je straat woont en hoe het met je buren gaat. De Belangenvereniging Weltevreden zet zich in om de sociale contacten in onze wijk te versterken en te verbeteren.

High Tea: meld je aan!

In het kader van ‘elkaar ontmoeten’ organiseren we op 14 maart 2020 van 14.30 uur tot 17 uur een High Tea in het HF Witte Centrum in de Oostbroeckzaal.

Leeftijd: vanaf 30 tot 100 jaar of ouder
Wat neemt u mee: een buurman of buurvrouw
Bijdrage: nul

Oproep: baktalenten gezocht die hartige en/of zoete hapjes willen maken.

Opgave vóór 1 maart 2020 via e-mail bij: