Categorieën
INFO Flits Nieuws

High Tea 2020 uitgesteld

Vandaag heeft het kabinet extra maatregelen afgekondigd als gevolg van het Coronavirus. Eén van de adviezen is om bijeenkomsten met specifiek kwetsbare groepen ‘nu even niet te doen’ en ‘gezelschappen te mijden’.

Een deel van de aanwezigen van de High Tea bijeenkomst die gepland was voor zaterdag 14 maart a.s. bestaat uit deze kwetsbare groep.
Daarom heeft het bestuur besloten om de High Tea tot nader bericht uit te stellen!
Ook de wethouder heeft vandaag, na overleg met het college en in lijn met de maatregelen, besloten om niet aanwezig te zijn bij de High Tea. Zodra een nieuwe datum gepland kan worden informeren wij jullie weer.

Laten we in deze spannende tijd, ondanks alle risicobeperkende maatregelen, wél aandacht blijven houden voor elkaar en met name de kwetsbare personen!

Namens het bestuur, Alfred Folkeringa